I kolejka
Ruch Młoszowa - Lgota 12:09.2016 17:00
Zagórzanka Zagórze - Fablok Chrzanów 10.09.2016
Wolanka Wola Filipowska - Błyskawica Myślachowice 10.09.2016
Victoria 1918 Jaworzno - LKS Ciężkowianka Jaworzno 10.09.2016
Start Kamień - LKS Żarki 10.09.2016
Zrwy Brodła - MKS Trzebinia Siersza 10.09.2016
Promyk Bolęcin - Młodzież KS "TRIUMF" Alwernia 10.09.2016
II kolejka
Ruch Młoszowa - Zagórzanka Zagórze 19.09.2016 17:15
Lgota - Młodzież KS "TRIUMF" Alwernia 19.09.2016 16:00
Fablok Chrzanów - Wolanka Wola Filipowska 17.09.2016
Błyskawica Myślachowice - Victoria 1918 Jaworzno 17.09.2016
LKS Ciężkowianka Jaworzno - Start Kamień 17.09.2016
LKS Żarki - Zrwy Brodła 17.09.2016
MKS Trzebinia Siersza - Promyk Bolęcin 17.09.2016
III kolejka
Wolanka Wola Filipowska - Ruch Młoszowa 26.09.2016 17:00
Lgota - Zagórzanka Zagórze 24.09.2016
Victoria 1918 Jaworzno - Fablok Chrzanów 24.09.2016
Start Kamień - Błyskawica Myślachowice 24.09.2016
Zrwy Brodła - LKS Ciężkowianka Jaworzno 24.09.2016
Promyk Bolęcin - LKS Żarki 24.09.2016
Młodzież KS "TRIUMF" Alwernia - MKS Trzebinia Siersza 24.09.2016
IV kolejka
Ruch Młoszowa - Victoria 1918 Jaworzno 03.10.2016 16:15
Lgota - MKS Trzebinia Siersza 03.10.2016 15:00
Zagórzanka Zagórze - Wolanka Wola Filipowska 01.10.2016
Fablok Chrzanów - Start Kamień 01.10.2016
Błyskawica Myślachowice - Zrwy Brodła 01.10.2016
LKS Ciężkowianka Jaworzno - Promyk Bolęcin 01.10.2016
LKS Żarki - Młodzież KS "TRIUMF" Alwernia 01.10.2016
V kolejka
Zrwy Brodła - Fablok Chrzanów 08.10.2016
Start Kamień - Ruch Młoszowa 08.10.2016 10:00
Wolanka Wola Filipowska - Lgota 08.10.2016
Victoria 1918 Jaworzno - Zagórzanka Zagórze 08.10.2016
Promyk Bolęcin - Błyskawica Myślachowice 08.10.2016
Młodzież KS "TRIUMF" Alwernia - LKS Ciężkowianka Jaworzno 08.10.2016
MKS Trzebinia Siersza - LKS Żarki 08.10.2016
VI kolejka
Błyskawica Myślachowice - Młodzież KS "TRIUMF" Alwernia 15.10.2016
Fablok Chrzanów - Promyk Bolęcin 15.10.2016
Ruch Młoszowa - Zrwy Brodła 17.10.2016 16:15
Lgota - LKS Żarki 17.10.2016 15:00
Zagórzanka Zagórze - Start Kamień 15.10.2016
Wolanka Wola Filipowska - Victoria 1918 Jaworzno 15.10.2016
LKS Ciężkowianka Jaworzno - MKS Trzebinia Siersza 15.10.2016
VII kolejka
MKS Trzebinia Siersza - Błyskawica Myślachowice 22.10.2016
Młodzież KS "TRIUMF" Alwernia - Fablok Chrzanów 22.10.2016
Promyk Bolęcin - Ruch Młoszowa 23.10.2016 10:00
Victoria 1918 Jaworzno - Lgota 22.10.2016
Zrwy Brodła - Zagórzanka Zagórze 22.10.2016
Start Kamień - Wolanka Wola Filipowska 22.10.2016
LKS Żarki - LKS Ciężkowianka Jaworzno 22.10.2016
VIII kolejka
Fablok Chrzanów - MKS Trzebinia Siersza 29.10.2016
Młodzież KS "TRIUMF" Alwernia - Ruch Młoszowa 28.10.2016 15:30
Lgota - LKS Ciężkowianka Jaworzno 29.10.2016
Zagórzanka Zagórze - Promyk Bolęcin 29.10.2016
Wolanka Wola Filipowska - Zrwy Brodła 29.10.2016
Błyskawica Myślachowice - LKS Żarki 29.10.2016
Victoria 1918 Jaworzno - Start Kamień 29.10.2016