Trzecia Kolejka B klasy

• autor: jarek72k, 2016-08-30 17:22

Przed nami trzecia kolejka b klasy. Jedna z dwóch, które zostały zaplanowane w środę. Zaplanowano 6 meczy a mecz Żarek z Ostrężnicą odbędzie się tydzień później.

Wisełka Rozkochów - Victoria 1918 Jaworzno II 17:30
Wisełka po wygranej w pierwszej kolejce i remisie w drugiej zajmuje 4 miejsce tylko dwa "oczka" za Victorią, która oba mecze wygrała. Obie ekipy są młode i ambitne więc szykuje się ciekawy mecz.
Korona Mętków - Nadwiślanka 1956 Okleśna  17:30
Korona po wygranej z Dulową w pierwszej kolejce tym razem uległa 4:2 Brodłą i plasują się na 10 miejscu. Okleśna po fatalnej inauguracji tym razem zdobyła pierwszy punkt za remis z Rozkochowem i wyrwała się z ostatniego miejsca. Obie ekipy będą grały o pełną pule a w lepszych nastrojach jest Okleśna. Korona musi pokazać charakter aby zwyciężyć
Górnik Siersza - Zryw Brodła  17:30
Brodła przyjedzie do Sierszy w dużo lepszych humorach niż gospodarze. Wygrali pierwszy mecz w sezonie i są podbudowani zwycięstwem. Siersza natomiast przegrała wysoko z beniaminkiem z Dulowej aż 8-1 i spadli na samo dno tabeli. Mimo wszystko gospodarze nie oddadzą 3 punktów za darmo na swoim terenie.
Polonia Luszowice - UKS Dulowa 17:30
Polonia po kiepskiej pierwszej kolejce i wysokiej przegranej byli na ostatnim miejscu w tabeli lecz wyjazd na ciężki teren do Ostrężnicy przyniósł im punkt (mogłyby być 3 ale w ostatniej minucie nie wykorzystali rzutu karnego). Dulowa natomiast po niedzielnej wygranej nad Sierszą liczą na kolejne punkty z Luszowicami.

Lew Olszyny - SPRIN Regulice  17:30
W Olszynach zmierzą się drużyny z dwóch końców tabeli. Pierwszy SPRiN i przed ostatnie Olszyny, które w drugiej kolejce pauzowały więc nie miały szansy zdobyć choćby punktu. SPRiN za to trzyma fotel lidera po pierwszej kolejce i nie zamierza oddać go i po tej.

Tempo Płaza - Ruch Młoszowa  17:30
Nasz Ruch wybiera się na wyjazdowy mecz do Płazy. Jest to trudny teren gdyż zawodnicy z Płazy grają twardy futbol. Dla nas będzie to trzeci mecz (zwycięstwo i porażka) dla Płazy drugi gdyż była drużyną, która pauzowała w pierwszej kolejce. Również jeden dzień więcej odpoczynku mieli gdyż swój mecz rozgrywali w sobotę i pewnie pokonując (3-0) Zalas wskoczyli w środek tabeli. My niestety po pięknym początku (6-0 z Okleśną) chcemy szybko zrehabilitować się za niedzielną porażkę z Jaworznem. Wszystkich Kibiców serdecznie zapraszamy. Graczom przypominamy o zabraniu dowodów tożsamości ze zdjęciem a także o zbiórce (16:00 boisko na Wodnej bądź 16:30 na obiekcie w Płazie). Kto wygra mecz? RUCH! Kto? RUCH! Kto? RUCH! RUCH! RUCH!