Piąta Kolejka B Klasy

• autor: jarek72k, 2016-09-10 16:02

Przed nami już piąta kolejka, w której pauzuję nasz RUCH. Jednak w weekend zobaczymy 7 meczy na które także zapraszamy.

W sobotę rozegranych zostanie 5 meczy
Polonia Luszowice - Nadwiślanka 1956 Okleśna 10.IX 16:00
Polonia jest cieniem tego zespołu, który awansował do A klasy w sezonie 2014/2015. Na własnym boisku w tym sezonie odnieśli dwie wysokie porażki (0:7. 1:7) i ostatni mecz także zakończyli porażką (3:1). Nadwiślanka po 4 kolejkach ma tylko punkt więcej od Polonii. Dwa zremisowane mecze u siebie i dwie wysokie porażki na wyjazdach (6:0, 8:4). Także będzie to pojedynek drużyn które tracą najwięcej bramek - Polonia u siebie a Okleśna na wyjeździe. Czyżby szykował się kolejny hokejowy wynik?
Lew Olszyny - UKS Dulowa 10.IX 16:00
Do Olszyn zawita nowo zgłoszona rewelacja rozgrywek. Pierwsza kolejka nie do końca wyszła ekipie z Dulowej ale kolejne 3 to wygrane z czego dwie bardzo wysokie. Olszyny z meczu na mecz grają coraz lepiej. Pierwsza kolejka także nie wyszła w drugiej pauza w trzeciej remis i ostatnio wygrana napawają optymizmem. Teren w Olszynach jest trudny i zobaczymy jak poradzą sobie młodzi zawodnicy Dulowej.
Wisełka Rozkochów - Victoria II Zalas 10.IX 16:00
Wisełka po wygranej w pierwszej kolejce straciła trochę formę. Dwa remisy i porażka nie wygląda zbyt optymistycznie. Druga drużyna z Zalasu w ostatniej kolejce zdobyła swój pierwszy punkt 5 minut przed końcem meczu i tym sposobem wyskoczyła z ostatniego miejsca w  tabeli. Jak to przystało na drugie drużyny - mecze wyjazdowe są słabsze od domowych gdzie gra ten kto nie zagrał w "jedynce". Mimo wszystko faworytem w tym meczu będzie ekipa gospodarzy.
Górnik Siersza - Victoria 1918 Jaworzno II 10.IX 16:30
Do Sierszy przyjedzie lider z Jaworzna. Ekipa Victorii jest jedynym zespołem z kompletem punktów. Siersza natomiast nie radzi sobie za dobrze w tym sezonie chociaż w ostatniej kolejce zdobyli swoje pierwsze punkty. Może podziała to dla nich i przebudzą się. Jak wiadomo mecze z liderem rządzą się swoimi prawami i każdy chcę urwać choćby punkt chociaż będzie ciężko Siersza na pewno nie odda meczu bez walki.
LKS Żarki II - Zryw Brodła 10.IX 16:30
Ostatni mecz w sobotę odbędzie się w Żarkach. LKS jak to druga drużyna lepiej radzi sobie u siebie. a w tym sezonie przeplata mecze wygrane z przegranymi. W zaległej 3 kolejce, którą rozegrali w środę bardzo wysoko pokonali Ostrężnice 10-0. Jest to pierwszy dwu cyfrowy wynik w tym sezonie w chrzanowskiej b klasie. Brodła po cichutku pnie się w górę tabeli. Po nieudanej pierwszej kolejce trzy kolejne wygrane sprawiły że Brodła jest już na 3 miejscu. Tym razem Zryw ciężko będzie miał zdobyć punkty.
W niedziele dwa mecze:
SPRIN Regulice - Jutrzenka Ostrężnica 11.IX 16:00
Ostrężnica po niechlubnym rekordzie tego sezonu będzie chciała odkuć się w Regulicach. Jutrzenka najwyraźniej straciła troszkę formę z początku sezonu i dwa ostatnie mecze przegrała lecz na pewno nie złożyła broni. Regulice ostatnią kolejkę pauzowały więc są wypoczęci. Na niektóre zespoły nieraz pauza działa na gorsze gdyż ekipa traci rytm meczowy. Ostatni mecz 3 kolejki rozgrywali 11 dni temu i zremisowali go na trudnym terenie w Olszynach. Ostrężnica będzie chciała pokazać że ostatnie 10-0 to tylko wypadek przy pracy i że podziała to na nich orzeźwiająco.
Korona Mętków - Tempo Płaza 11.IX 16:30
W ostatnim meczu 5 kolejki Mętków ugości Płazę. Płaza i Lider z Jaworzna to dwie ostatnie ekipy które nie przegrały jeszcze meczu w tym sezonie. Tempo oczywiście później zaczął sezon bo pauzował pierwszą kolejkę mimo wszystko pozostaje w gronie zespołów bez porażki. Korona przeplata wygrane z porażkami i widocznie jest to ekipa swojego boiska. W ostatniej kolejce mierzyła się z liderem, któremu nieznacznie uległa. Mętków zespół, który wygrywa mecze u siebie i Płaza, która jeszcze nie przegrała. Ciekawym meczem kończy się 5 kolejka.

Nasz RUCH w ten weekend pauzuje lecz następna kolejka już w Środę!