12 kolejka B klasy

• autor: jarek72k, 2016-10-21 17:07

Warunki atmosferyczne oraz dziki popsuły nadchodzącą kolejkę, w której nie odbędą się m.in. mecze Ruchu Młoszowa z SPRiN Regulice a także Victorii Zalas II z Jutrzenką Ostrężnicą. Te mecze są przełożone. Okleśna w tej kolejce pauzuje.

Sobota:
Tempo Płaza - UKS Dulowa 22.X 14:30
Do Płazy przyjedzie lider z Dulowej, UKS zaliczył co prawda niedawno małą wpadkę ale w ostatniej kolejce znów odniósł zwycięstwo strzelając 4 bramki. Gospodarze wydają się, że "kryzys" mają za sobą i już dwie kolejki z rzędu wygrali strzelając w nich 9 bramek. Mimo trudnego terenu w Płazie to jednak goście będą faworytami tego spotkania.
Polonia Luszowice - Górnik Siersza 22.X 14:30
Dziki nawiedzając kolejny raz boisko w Sierszy zniszczyły kolejny raz murawę więc mecz został przeniesiony do Luszowic. Obie ekipy w tabeli dzieli tylko jeden punkt. Górnicy ostatnią kolejkę pauzowali a kolejkę wcześniej ulegli dość wysoko w Mętkowie (6:1). Spadkowicz z Luszowic natomiast w ostatniej kolejce wysoko z Koroną Mętków (6:2). Polonia wszystkie wygrane mecze (3) wygrała u siebie natomiast Górnik  na wyjeździe jeszcze nie wygrał więc "na papierze" to Luszowice są faworytami.
Victoria 1918 Jaworzno II - Zryw Brodła 22.X 14:30
Victoria po udanym początku sezony straciła całkiem swoją formę. 4 ostatnie kolejki i 4 porażki spowodowały spadek z pozycji lidera aż na 9 miejsce. Brodła ostatnimi czasy gra w kratkę, porażki przeplata zwycięstwami, a ostatnie zwycięstwo pozwoliło im wyprzedzić własnie graczy Victorii.
Wisełka Rozkochów - Lew Olszyny 23.X 14:30
Lew Olszyny jedzie do Rozkochowa gdzie będzie starał się utrzymać serię meczów bez porażki. Zwycięstwo zbliży ich na jakiś czas do czuba tabeli gdyż np. Ruch rozegra swój mecz dopiero w Listopadzie. Wisełka nie ma ostatni powodów do zadowolenia. Jedyny mecz jaki wygrali był z Luszowicami, które są niżej w tabeli. Jeżeli gospodarze wygrają to mogą zaliczyć spory awans a nawet dogonić Lwa w tabeli.
Korona Mętków - LKS Żarki II 23.X 15:00
Ostatnim meczem w ten weekend będzie starcie 11 w tabeli Mętkowa z drugimi Żarkami. Korona w 10 kolejce wygrała 6:1 żeby w kolejnej przegrać aż 6:2. Żarki w 10 kolejce natomiast przegrali 6:1 z Ruchem ale już w 11 wygrali swój mecz i znów mają tyle samo punktów co vice lider. 8 punktów to jednak dość sporo żeby faworytem byli gospodarze.