Czwarta kolejka B klasy

• autor: jarek72k, 2017-09-07 13:18

B klasa znów postanowiła grać w sobotę a jedynie mecz SPRiN'u z Okleśną odbędzie się w niedziele. Ciekawie zapowiada się w Olszynach, w Sierszy także może być ciekawie a mecz o "6" punktów odbędzie się na Wodnej. Lider jedzie do obecnie ostatniej drużyny gdzie zapewne zdobędzie 3 punkty.

Sobota:
Korona Mętków - Victoria 1918 Jaworzno II 9.IX 17:00
Jaworzno w 2 meczach u siebie spokojnie wygrało lecz mecz wyjazdowy im nie wyszedł w czym Mętków będzie upatrywał szanse. Koroniarze będą chcieli zapomnieć o dwóch pierwszych meczach w których stracili 11 bramek strzelając tylko 1, lecz w ostatniej kolejce wygrali z silnym Zrywem. Mętków będzie chciał pokazać że początek to ewidentny wypadek przy pracy lecz Victoria za darmo punktów nie odda.
Lew Olszyny - LKS Żarki II 9.IX 17:00
W pierwszym mecz Lew wydarł zwycięstwo z Tenczynkiem potem musieli uznać wyższość Regulic a w ostatniej kolejce podzielił się punktami w Okleśnej. Żarki natomiast po dwóch zwycięstwach musieli uznać wyższość naszego Ruchu mimo prowadzenia 1:0. Obie ekipy w poprzednim sezonie radziły sobie całkiem nieźle więc będzie to jeden z ciekawszych meczy tej kolejki.
Tęcza Tenczynek - Polonia Luszowice 9.IX 17:00
Tęcza nie może zaliczyć początku sezonu do udanego tak samo jak Luszowice. Gracze Tenczynka na wyjazdach nie potrafią zdobyć punktu lecz u siebie wygrali spokojnie 3:0 z Płazą, która w poprzedniej kolejce pokonała Luszowice 4:1. Luszowice bardzo będą chcieli zdobyć swój pierwszy punkt w tym sezonie ale w Tenczynku będzie to bardzo ciężkie.
Wisełka Rozkochów - Unia Kwaczała 9.IX 17:00
Do Rozkochowa jedzie lider z Kwaczały. Po porażce Żarek są jedyną drużyną, która zdobyja do tej pory komplet punktów i ciężko Unie będzie zatrzymać. Wisełka niestety pierwsze 3 mecze uległa dość wysoko (11:2 bilans bramek) ale mecze z liderem rządzą się swoimi prawami.
Górnik Siersza - Tempo Płaza 9.IX 17:00
Tempo po dwóch porażkach ze spadkowiczami w końcu zdobyło 3 punkty w starciu z Polonią. Siersza w poprzedniej kolejce musiała uznać wyższość lidera lecz jedynie 3:0 a ich sobotni przeciwnicy ulegli Unii aż 6:1. Obie ekipy mają 3 punkty więc szykuje się mecz o "6" punktów.
Ruch Młoszowa - Zryw Brodła 9.IX 17:00
Sędziowie: Feliksik, Warzecha, Ryba
Na Wodną przyjedzie zespół Brodeł, który w ostatniej kolejce musiał uznać wyższość Mętkowa, i spadł na 4 miejsce. Nasz Ruch po wygranej nad Żarkami 1:3 awansował na drugie miejsce i myśląc o pozycji lidera musi wygrać. Lider mierzy się z ostatnim zespołem więc ciężko będzie go wyprzedzić ale dwa punkty straty są jak najbardziej do odrobienia. Nikt z graczy nie narzeka na żadne kontuzje ani nie zgłaszał absencji także powinien być najlepszy skład lecz nie możemy spocząć na laurach tylko walczyć od samego początku do samego końca. Zryw będzie chciał urwać jakiekolwiek punkty aby czołówka tabeli nie uciekła.
Niedziela:
SPRIN Regulice - Nadwiślanka 1956 Okleśna 10.IX 17:00
Regulica są jedną z 3 drużyn, które nie przegrały meczu w tym sezonie (Kwaczała i Młoszowa także nie przegrały meczu). Okleśna zaliczyła każdy wynik jaki jest możliwy. W pierwszej kolejce zwycięstwo 7:0 w drugiej przegrana 4:1 a w trzeciej remis 1:1. Po całkiem dobrej rundzie wiosennej poprzedniego sezonu Nadwiślanka na pewno spodziewała się lepszych wyników z początkiem sezonu. Za SPRiN'em przemawia m.in. to, że Okleśna na wyjeździe przegrała a także ich własne ciężkie do gry boisko.

Wszystkich kibiców zapraszamy w sobotę na Wodną na godzinę 17:00. Graczom przypominamy o zbiórce o godzinie 16:00 na Wodnej. HEJ RUCH!