15 kolejka B-klasy

• autor: jarek72k, 2018-03-29 23:44

15 kolejka B-klasy to dla nas inauguracja rundy wiosennej. W zeszłym tygodniu swoje mecze wygrały: Tenczynek, Mętków, Rozkochów, Siersza i Płaza a Luszowice zdobyły 3 punkty walkowerem gdyż z rozgrywek przed rundą wiosenną wycofał się zespół Victorii II Jaworzno. Żarki przełożyły mecz z Mętkowem na 3 maja więc zobaczymy w ten weekend 5 meczy i to wszystkie w sobotę.

Więcej w rozwinięciu...

Tempo Płaza - Tęcza Tenczynek 31.III 15:00
Płaza na jesieni pierwsze dwa mecze ze spadkowiczami przegrała lecz teraz wzięła odwet na Kwaczale i Tenczynek jest kolejnym, którym Tempo będzie chciało się zrewanżować. Płaza gościnna nie jest i z 8 meczy u siebie tylko raz oddali komplet punktów przeciwnikom i raz się podzieliła z gośćmi. Tęcza początek sezonu lekko przysnęła lecz od 10 kolejek jest niepokonana a przez to, że Regulice nie rozegrały meczu 14 kolejki to właśnie Tenczynek wskoczył na fotel lidera.
Zryw Brodła - Wisełka Rozkochów 31.III 15:00
Wisełka w zeszły weekend po raz pierwszy w tym sezonie zdobyła komplet punktów. Wygrana z Żarkami mimo wszystko nie dała im awansu w tabeli i dalej zajmują przedostatnie miejsce. Zryw po czterech zwycięstwach musiał uznać wyższość Górnika Siersza, który tym samym wyprzedził ich w tabeli. Co ciekawe Brodła u siebie przegrały 3 razy przy tylko 2 wygranych meczach.
SPRIN Regulice - Lew Olszyny 31.III 15:00
Mecz na szczycie. Drugie Regulice stracił fotel lidera gdyż nie rozegrały swojego meczu a Olszyny musiały uznać wyższość Tęczy Tenczynek i nie wykorzystały szansy na awans w tabeli. Jeżeli Olszyny wygrają to wyprzedzą Regulice w tabeli.
Nadwiślanka 1956 Okleśna - Ruch Młoszowa 31.III 15:00
Sędziowie: Ziach, Fiba, Bąba
Okleśna w ostatniej kolejce poprzedniej rundy wyprzedziła nasz Ruch jednym punktem w tabeli. W zeszłym tygodniu Ruch nie rozegrał spotkania, a Okleśna uległa Koronie Mętków, więc bezpośredni pojedynek zadecyduje, która drużyna będzie na 4 miejscu w tabeli. Strata do lidera wciąż nie jest duża więc przy dobrym układzie któraś z ekip może odrobić kilka punktów.
Unia Kwaczała - Polonia Luszowice 31.III 16:00
Ostatni mecz rozpocznie się godzinę później niż pozostałe. Do Luszowic w zimie przyszło wielu zawodników z Orła Balin lecz tydzień temu nie mogli się zaprezentować bo Polonia zgarnęła 3 punkty walkowerem z Jaworznem. Kwaczała uległa Płazie aż 5:2 i o powrocie do A klasy moją już chyba tylko pomarzyć. Ciekawe jak się zaprezentują nowe nabytki Luszowic.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecze a w szczególności do Okleśnej na mecz Naszego Ruchu. Graczom przypominamy o zbiórce o godzinie 13:30 pod Delikatesami w Młoszowej. HEJ RUCH!